Konig SAS-CLALIPC10

Cena:

3 077 Kč

Koupit za 3 077 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Konig SAS-CLALIPC10: Domácí IP kamera Konig SAS-CLALIPC10 na sledování dění v domácnosti. Kamera snímá obraz v HD kvalitě a zároveň využívá menší šířku pásma díky technologii komprese H.264. Instalace a nastavení trvá jen několik minut prostřednictvím bezplatné aplikace (dostupná pro iOS a Android). Kamera vykrývá téměř 100% prostoru, díky širokému rozsahu natočení a náklonu. Noční vidění a obousměrný zvukový kanál je vhodný pro dálkové sledování (děti, starší lidé atd.). Kamera je kompatibilní pouze se domácími zabezpečovacími SMART systémy König SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Konig SAS-CLALIPC10 - popis

nahoru

Domácí IP kamera Konig SAS-CLALIPC10 na sledování dění v domácnosti. Kamera snímá obraz v HD kvalitě a zároveň využívá menší šířku pásma díky technologii komprese H.264. Instalace a nastavení trvá jen několik minut prostřednictvím bezplatné aplikace (dostupná pro iOS a Android). Kamera vykrývá téměř 100% prostoru, díky širokému rozsahu natočení a náklonu. Noční vidění a obousměrný zvukový kanál je vhodný pro dálkové sledování (děti, starší lidé atd.). Kamera je kompatibilní pouze se domácími zabezpečovacími SMART systémy König SAS-CLALARM10 a SAS-CLALARM05.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Konig SAS-CLALIPC10 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní bezdrátové prvky nebo Antény, kabely, příslušenství, Bluetooth, Access pointy.

Nejlevnější Konig SAS-CLALIPC10 akční ceny - Levné Konig SAS-CLALIPC10

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Konig SAS-CLALIPC10 stojí 3 077 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Konig SAS-CLALIPC10 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii IP kamery.

Konig SAS-CLALIPC10 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz